Opuchlizna i pieczenie skóry po opaleniu

Dzień dobry, wczoraj spędziłam na słońcu około 5 godzin. Niestety nie można powiedzieć, że się opaliłam tylko spaliłam. Cały czas jestem niesamowicie gorąca, dosłownie parzę. Poza tym wczoraj było mi niedobrze i nie mogłam oddychać. Dziś już jest w miarę dobrze tylko spuchła mi twarz, nadal jestem gorąca i wszystko boli, a także co mnie najbardziej zastanawia ciężko mi chodzić ponieważ mam jakiś dziwny ból nóg. Co mi dolega ? I jak temu zaradzić ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Co Pani dolega może okreśłić lekarz , bezzwłocznie powinna się PAnie do niego udać. A na poparzenie słoneczne polecam zastosować panthenol i mocne nawilżanie i natłuszczanie ciała kremami po opalaniu.A następnym razem , przy ekspozycji na słońce proszę zaopatrzyć się w krem z filtrem spf 50 i przed wyjściem na słońce go zastosować i co około 2h przebywając na słońcu dosmarowywać się.