Opuchlizna i zaczerwienienie palca u stopy

spuchł mi mały palec u lewej nogi i był trochę czerwony zrobiłem wynik na kwas moczowy wyszedł6,8mg/dl czy to jest już dna moczanowa a INR mam3/5 biorę acenocumarol wzf4mg co valsacor80mg 12,5 i ebivol na nad ciśnienie proszę o pomoc marian

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik kwasu moczowego nie wskazuje na dnę moczanową. Opisany obrzęk palca powinien zostać oceniony przez lekarza POZ.