Opuchlizna i zaczerwienienie penisa po masturbacji

Witam , mój penis spuchł i pojawiło się zaczerwienienie w górnej części mam problem ze zsuwaniem skóry z członka . Mam 21 lat i stało się to po masturbacji przy pomocy chusteczki mam wrażenie jakbym otarł go lub delikatnie coś uszkodził z zewnątrz . Podczas mycia się odczuwam tam delikatne pieczenie pod skórą w momencie gdy dostaje się tam mydło . Na dodatek skóra zrobiła się delikatnie twardsza i suchsza w miejsce spuchnięcia . Co mogę zrobić żeby przeszło ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.