Opuchlizna jądra przy podejrzeniu nowotworu

Witam. Mam problem z lewym jadrem . Co jakis czas mi puchnie. bylem kilkakrotnie u lek.rodzinnego , on mowil , ze to nic powaznego. 3 dni temu znow mi spuchlo , opuchlizna trzymala sie dobe. Mam zle przeczucia , a co najgorsze dzis wyczulem guzka. To moze byc nowotwor ? Dodam , ze jestem zawodowym strazakiem i raz w roku mam badania krwi i moczu . Prosze o pomoc bo strasznie sie boje , a jest weekend i nie mam jak udac sie do lekarza rodzinnego ..

W celu wykluczenia bądź potwierdzenia należy wykonać USG jader i nie zrobi Pan tego u lekarza rodzinnego. Proszę udać się do urologa, chirurga lub radiologa z aparatem USG.

Jakiej pomocy oczekuje Pan ode mnie na odległość W-wa-Pyrzyce? Prosze koniecznie zgłosić się do urologa w miejscu zamieszkania w stanie , kiedy jadro będzie powiększone! zż