Opuchlizna jajników i pochwy

Witam :) Od niedawna zauważyłam, że na linii jajników oraz pochwa są opuchnięte. Nie współżyje ze swoim chłopakiem, więc prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Jednak 3 miesiące temu w dni płodne bawiliśmy się i doprowadziłam go do orgazmu a później ręką , którą dotykałam jego członka dotknęłam i siebie po wewnętrznej stronie wargi sromowej z tym, że ejakulował on w papier a ja na ręce miałam mydło a później byłam w toalecie. Czy jest możliwość, że to ciąża ? Strasznie się tym stresuje.

Renata GrzechociĹska

Nie wiem jaka jest szansa, ze u Pani były wówczas dni płodne i jak rzeczywiście został przeniesiony ejakulat. Po Pani opisie według mnie ryzyko ciąży jest bliskie zero. Jednak dla własnej pewności proponuję wykonać test ciążowy.