Opuchlizna kolana oraz uczucie strzelania i blokady
Od ponad pol roku mam poblem z kolanem i zaden lekarz w Holandi nei jest mi ws tanie powiedziec co mi jest. Fizjoterapeuta stwierdza uszkodzenie lekotki i do tego problem z plecami odcinek krzyzowy a domowy lekarz ze sciegna. kolano jest opuchniete troche boili jak zginam jest maly opor i strzyka. Bol kolana jest od strony wewnetrznej i rozchodzi sie do rzepki. nie jestem w stanie dostac skierowania na usg. w tym momencie jestem bezradna i juz nie wiem co robic.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowna Pani,
Opisywane przez Panią dolegliwości faktycznie mogą sugerować uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej jednak postawienie ostatecznej diagnozy wymaga badania przez specjalistę ortopedę i wykonania diagnostyki w postaci USG bądź NMR
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu