Opuchlizna kolana oraz uczucie strzelania i blokady

Od ponad pol roku mam poblem z kolanem i zaden lekarz w Holandi nei jest mi ws tanie powiedziec co mi jest. Fizjoterapeuta stwierdza uszkodzenie lekotki i do tego problem z plecami odcinek krzyzowy a domowy lekarz ze sciegna. kolano jest opuchniete troche boili jak zginam jest maly opor i strzyka. Bol kolana jest od strony wewnetrznej i rozchodzi sie do rzepki. nie jestem w stanie dostac skierowania na usg. w tym momencie jestem bezradna i juz nie wiem co robic.

Szanowna Pani,
Opisywane przez Panią dolegliwości faktycznie mogą sugerować uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej jednak postawienie ostatecznej diagnozy wymaga badania przez specjalistę ortopedę i wykonania diagnostyki w postaci USG bądź NMR
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu