Opuchlizna kostek u 30-latki

Witam serdecznie od pewnego czasu puchną mi nogi w kostkach prawa znacznie częściej prosze o poradę!

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Ciężko mi udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ może być wiele przyczyn opuchlizny i ciężkości nóg. Przyczyną mogą być zmiany hormonalne podczas cyklu miesiączkowego, niewydolność żył (przyczyny charakterystyczne dla kobiet) i wiele innych. Aby zdiagnozować przyczynę, a tym samym podjąć odpowiednie leczenie sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego bądź internisty, którzy po przeprowadzonym badaniu i zebraniu wywiadu, będą mieli większą szansę znalezienia przyczyny Pani dolegliwości.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski