Opuchlizna kostki po skręceniu stopy

mam spuchniętą kostkę ,skręciłam stopę ,10 dni miałam w gipsie potem 20 dni ,wkładka uciskała mi kostkę ,teraz jak leżę w łóżku ,rano mi trochę przechodzi ale potem przy chodzeniu znów mi pucznie ,smaruję pianką od lekarza od ścięgna bo mam problemy ze ścięgnami w ramieniu ,chodzę na terapię tzw tekar ,a kostka po piance mnie strasznie kłuje czy jest osoba która mi jest w stanie pomóc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortopedą. Każdy przypadek jest indywidualny i trudno jest mi stwierdzić jakie postępowanie będzie najwłaściwsze dla Pani.