Opuchlizna lewej stopy od dwóch lat i ból w pięcie

Witam od 2lat mam opuchniętą lewą stopę,ale co dziwne tylko od połowy stopy do palców, a stopień opuchnięcia uwarunkowany jest przeważnie jaka jest pora dnia, najgorzej jest wieczorem. Nadmienię iż nie miałam żadnego urazu.Byłam u kilku specjalistów typu:ortopeda,neurolog,chirurg i nic się nie dowiedziałam, dodam że z badań zrobiono mi badania krwi i prześwietlenie,które ponoć nic nie wykazały.Stopa dale opuchnięta i doszedł jeszcze ból w pięcie. co robić?Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisanych objawów bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwkerdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości. Podejrzewam nieznacznego stopnia niewydolność żylną lub naczyń limfatycznych.