Opuchlizna łokcia u dziecka po wypadku

Dzien dobry, mieszkam w UK, 2 dni temu moja 2 letnia corka zjechala po schodach od slizgawki tylem i udezyla sie w lokiec. Dzis ma spuchniety. Oczywiscie tamtego dnia bylam z nia w przychodni ale wyslali nas do szpitala na przeswietlenie reki, natomiast w szpitalu uznali ze nie ma takiej potrzeby. I mam pytanie czy mam sie czym martwic przez to opuchniecie czy to samo zejdzie? Dodam ze corka ogolnie dobrze sie czuje, bawi sie, nie ma goraczki. Dziekuje.

Milena Lubowicz

Całkiem możliwe, że to banalny uraz i opuchlizna po kilku dniach zejdzie. Można robić dziecku zimne okłady na ten łokieć, żeby zmniejszyć obrzęk i ból. W razie niepokojących objawów proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam