Opuchlizna łuku brwiowego i krwotok z nosa po uderzeniu

Witam. Moja córka dostała w szkole piłką w głowę. Nie pamięta jak to się stało i co się później działo. Nie straciła przytomności, krwawiła z nosa i miała opuchnięty łuk brwiowy. Przyjechała do domu to było wszystko OK. , jednak w nocy 2 razy wymiotowała, a cały następny dzień przespała. Miała gorączkę, zawroty głowy,była blada i nie mogła ustać na nogach. Pediatra powiedział, że ma dużo spać i nie patrzeć na telewizję. Czy należy zrobić jej jakieś badania?Czy to był wstrząs mózgu?

jeśli wymiotowała i nie pamięta urazu to wskazuje na wstrząs mózgu , należy obserwować źrenice czy są równe, leżeć, robić zimne okłady na okolicę urazu, . Powinna mieć RTG lum Tomografie komputerowa bo krwawienie mogło być nie tylko z nosa ale i do wnętrza czaszki i objawy pojawić mogą się po 1-2-5 dniach. Powinna zgłosić się do szpitala na badanie (RTG? TK?)