Opuchlizna łydek a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam problem z puchnącymi łydkami.Od dwóch lat zmagam się z tym, miałam robionego Doplera i wychodził ok, piję dużo wody w ciągu dnia, badania krwi, moczu, tarczycy, kreatyniny, elektrolitów, mocznik w normie. Zażywam troxerutin 1,5 roku i nie widzę poprawy. Przez nieregularne miesiączki zaczęłam od 3 miesiecy zażywac tabl. antykoncepcyjne Daylette-czuje się ok a łydki nadal duże.Są dziwnie napięte i nabrzmiałe. Po obudzeniu są ładne -chodze pol godz i juz robia sie duze. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany najprawdopodobniej mają podłoże naczyniowe. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.