Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna łydek a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam problem z puchnącymi łydkami.Od dwóch lat zmagam się z tym, miałam robionego Doplera i wychodził ok, piję dużo wody w ciągu dnia, badania krwi, moczu, tarczycy, kreatyniny, elektrolitów, mocznik w normie. Zażywam troxerutin 1,5 roku i nie widzę poprawy. Przez nieregularne miesiączki zaczęłam od 3 miesiecy zażywac tabl. antykoncepcyjne Daylette-czuje się ok a łydki nadal duże.Są dziwnie napięte i nabrzmiałe. Po obudzeniu są ładne -chodze pol godz i juz robia sie duze. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej mają podłoże naczyniowe. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy