Opuchlizna miejsca na prawej ręce u 14-letniego dziecka

U mojej córki 14 letniej pojawiło się takie trochę opuchnięte miejsce na prawej ręce. Gdy ją tam dotknę to boli ją to. I od tego miejsca ból cały czas promieniuje aż do ramienia/pachy. W grudniu tą rękę miała złamaną i miała 6 prześwietleń przez 1,5msc. Ta opuchlizna jest na pomiędzy kością łokciową a promieniową na górze od strony zewnętrznej. Czasami ten ból promieniuje aż do karku. Jest lekki siniak w tym miejscu ale nigdzie się nie uderzyła ani nic. Co jej może być ? Proszę o podejrzenia.

Wydaje się, że prawdopodobnym rozpoznaniem jest ganglion, ale trzeba uzupełnić wywiad chorobowy, badanie kliniczne i diagnostykę obrazową żeby postawić rozpoznanie.
Bardziej prawdopodobne jest promieniowanie bólu w przeciwnym kierunku przy zmianach korzeniowych.