Opuchlizna na twarzy w okolicach oczu i ust

witam . mam pewnien problem , czasami na mojej twarzy pojawiaja sie opuchlizny najczesciej kolo oka albo w okolicach ust . czym moze byc to spowodowane ? czasami troche mnie to swedzi . pojawia sie to raz na miesiac czasami 2 razy na tydzien , czy to moze byc na tle alergicznym ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże alergiczne. Nie można wykluczyć innej przyczyny występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl