Opuchlizna nóg a karmienie piersią

witam od kilku dni puchnal mi nogi w kostkach, mam nadcisnienie bralam amlozek lekarz zminil mi na dopegyt. zrobil mi badania morfologi krwi,ogolne moczu,kreatynine,TSH wyniki sa dobre. nie wiem co mam robic to jest juz meczace na wieczor mam okropnie spuchniete a rano jak wstaje bolą tam gdzie opuchlizna. karmie piersia nie mam od 3 miesiecy okresu moze to jest przyczyna lekarz rodzinny rozklada rece przepisal lioton 1000 zel i diohespan max. prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedziec konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proponuję ponownie udac się do lekarza. Jeżeli lekarz rodzinny sugeruje problem z układem żylnym proszę skierowac się do chirurga naczyniowego. A czy odczuwa Pani dusznośc?