Opuchlizna nóg i silny ból

Mam 32lata i z powodu ciaglego puchniecia nog jestem uwieziona w domu bo samym poruszaniem noga to potworny bol  .Stan ten dziala nie kozystnie na moja psychike bo czesto mam mysli by zakanczyc ten koszmarny bol ale mam 2 dzieci i chcialabym byc jeszcze przy nich. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Priorytetem jest znalezienie przyczyny ciągłego puchnięcia nóg. Proszę się nie poddawać i zgłosić do lekarza. Warto tez wykonać badanie USG z dopplerem kończyn dolnych by ocenić przepływ krwi w żyłach. Znając źródło Pani dolegliwości będzie można wdrożyć odpowiednie leczenie.
Póki co by ulżyć sobie w cierpieniu zalecam zastosować kinesiotaping, drenaże limfatyczne (tylko pod okiem fizjoterapeuty po uprzedniej konsultacji). Powinno też pomóc odpoczywanie z nogami ułożonymi nieco wyżej od miednicy.

Pozdrawiam serdecznie.