Opuchlizna nogi i ból kości po operacji wstawienia bajpasów

Jestem po operacji by pass już miesiąc moja noga zrobiła się twarda i puchnie a do tego boli kość na połowie podudzia czy powinnam się martwić ,czy tak jest po operacji by pass?

Witam! Opisane objawy nie są normalne i mogą wiązać się zarówno z niewydolnością żylną podudzia jak i zakażeniem. Myślę że w tej sytuacji warto udać się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.