Kobieta , 31 lat - bardzo puchną mi nogi (nie wiem do jakich lekarzy isc) wyniki krwi w normie tarczyca badana nic nie jest - nadmierne owlosienie (ostatnio mi kępka na brodzie urosła z lewej strony) nigdy tego nie mialam - mam lęki, ogarnia mnie apatia, bardzo bolą mnie te nogi, - brak chęci do zycia mam, dodatkowo wzrok bardzo mi się pogorszyl a pracuje przy komputerze - lapia mnie straszne grypy, - chce schudnac i organizm ma bunt przed duzym wysilkiem, z trzymaniem diety tez klopot nie umiem o tym mowic
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Nadmierne owłosienie – Nadmierne owłosienie typu męskiego występujące u kobiet nosi nazwę „hirsutyzmu”. Jasne, cienkie i mało widoczne włoski występują w okolicy wąsika oraz na brodzie – jest to normalne. Pojawienie się w tych obszarach ciemnych i grubych włosów powinno być sygnałem ostrzegawczym, ponieważ nadmierne owłosienie wiąże się z zaburzeniami hormonalnymi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: