Opuchlizna obszaru jelita cienkiego

Witam. Od kilku miesięcy meczy mnie ból podbrzusza, które jest cały czas spuchnięte z każdym dniem jest coraz gorzej. Kolono i gastroskopia nic nie wykazały, poza bakteria Helicobacter Pylori na która przyjmowałem antybiotyki, lecz nie dały żadnej poprawy. Jestem prawnie pewny że problem jest związany z jelitem cienkim gdyż ten obszar jest cały czas opuchnięty, mam uczucie zatrzymującej się treści pokarmowej w jelicie, stolce czasem bardzo twarde bez biegunek. Ciągły spadek wagi, brak popędu sex

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga pogłębienia diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.