Opuchlizna oczu i zmęczenie dziecka

Witam, od ponad tygodnia mam problem z moim dwuletnim synkiem. Zaczelo sie od opuchnietych oczu i ogolnego "zmeczenia" dziecka. Obecnie od niedzieli dziecko wymiotuje obficie, nie chce pic ani jesc, ma bol ale niestety nie potrafi okreslic gdzie. Dziecko rano jest w lepszym stanie, ale nadal jest nieco osowiale. Po popoludniowej drzemce zaczynaja sie ponownie obfite wymioty, bole, dziecko ma "zamglony" wzrok, praktycznie przelewa sie przez rece. Dziecko nie goraczkuje, nie ma tez rozwolnienia.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Konieczna jest natychmiastowa konsultacja lekarska. Proszę udać się do szpitala.