Opuchlizna oka i uczucie pieczenia

Witam mam 27 lat. Po nocy obudzilam sie z lekko spuchnietym lewym okniem i uczuciem pieczenia jak spojrzalam w lustro zauwazylam ze bialko oka jest cale przekrwione. Do teraz boli mnie ono tzn mam uczucie takiego klocia, pieczenia. Wkrapialam sobie dzisiaj dwa razy takie krople co nawilzaja oko. Ale bez zmian. Co mam robic? Ania

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej są to objawy zapalenia spojówek- należy jak najszybciej skonsultować się z okulistą.