Opuchlizna oka po rozcięciu łuku brwiowego

Dzien dobry.W wtorek na rowerze miałem wywrotke rozciąłem łuk brwiowy .W szpitalu załozono mi 3 szwy .Dzis obudziłem sie z spuchniętym okiem .Czy niezbedna jest wizyta u lekarza ogolnego ?Czy odrazu isc na konsultacje do Chirirga?Czy wstrzymac sie i robic kłady masci ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie jest to spowodowane urazem. W obecnej chwili proponuję przykładać zimne okłady, jeżeli opuchlizna nie ustąpi, proszę zgłosić się do chirurga.
Pozdrawiam