Opuchlizna palca po usunięciu wrastającego paznokcia

Czy możliwe jest, że po zabiegu wrastającego paznokcia i wycięciu dzikiego mięsa 2 tygodnie mam opuchliznę na palcu? Pani doktor powiedziała że ładnie się zagoiło i kazała robić okłady z rywanolu, ale to nie dało efektów. Nie widzę, aby się coś pogorszyło, ale nie ma też poprawy. Dlaczego mogło się tak stać?

Witam , nie znam chirurgicznej techniki wykonanego zabiegu i nie widzę palca - nie moge wiec wiążąco odpowiedzieć , ale jeśli Pani doktor tak mówi - to chyba należy Jej wierzyć! zż