Opuchlizna palca u ręki po przebywaniu na mrozie

Witam po wystąpieniu mrozu zauważyłam gulajke i opuchlizne na palcu wskazującym prawej ręki. Występuje również ból przy zginaniu tego palca. Przy temperaturze minusowej zawsze noszę rękawiczki. Co powinnam zrobić. ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanych zmian, co właściwie wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Sugeruję zatem, by udała się Pani do lekarza POZ, który oceni zmianę i wdroży właściwe postępowanie.