Opuchlizna paznokcia po ściąganiu

Witam proszę o poradę chodzi o moja babcie która miała już 4 razy ściągany paznokieć u stopy a teraz palec jest bardzo spuchnięty i strasznie boli była już u wielu specjalistów nawet miała usg które stwierdziło jakiegoś grzyba dostała i maści i tabletki i nadal nic nie pomaga, cukrzycy nie stwierdzono bardzo proszę o jakaś poradę lub wskazówkę będę bardzo wdzięczna.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny dolegliwości Pani babci. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.