Opuchlizna paznokcia po ściąganiu
Witam proszę o poradę chodzi o moja babcie która miała już 4 razy ściągany paznokieć u stopy a teraz palec jest bardzo spuchnięty i strasznie boli była już u wielu specjalistów nawet miała usg które stwierdziło jakiegoś grzyba dostała i maści i tabletki i nadal nic nie pomaga, cukrzycy nie stwierdzono bardzo proszę o jakaś poradę lub wskazówkę będę bardzo wdzięczna.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na podstawie opisu nie można określić przyczyny dolegliwości Pani babci. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.