Opuchlizna po ekstrakcji ósemki

witam...miałam wyrywaną górną ósemke przez zwyklego dentyste nie chirurga bylo troche komplikacji gdyz nie dalo sie go wyciagnac z powodu mojej kosci ktora min ulamal kawalek.. bol nie do zniesienia nie dziury po zebie tylko tej kosci i zapuchniete dziasla.jestem tydzien po wyrwaniu i stad moje pytanie czy juz moge na dziasla stosowac DENTOSEPT , zeby zmniejszyla sie opuchlizna?? dziura mnie nic nie bolala ani nie boli tylko ta kosc i gorna czesc bo wyrywanie trwalo 35minut i wszystko naruszone

Witam, zwykły dentysta , jak to Pani określiła , tez potrafi usunąć ósemkę górną. Ekstrakcje nie zawsze są proste i łatwe, nawet dla chirurga stom. i po trudnej ekstrakcji może wystąpić zarówno ból jak i obrzęk. Może Pani stosować Dentosept, a jeżeli są jakieś wątpliwości to najlepiej zwrócić się bezpośrednio do lekarza, który wykonywał zabieg. Pozdrawiam