Opuchlizna po operacji palucha koślawego

Witam jestem po operacji palucha koślawego , metodą scarf, z dwiema śrubkami - już od roku nie widzę poprawy, to znaczy kość jest spuchnięta, większa niż była, i czuje ból przy chodzeniu raz na jakiś czas, i ból dużego palca. A żeby włożyć but muszę się trochę namęczyć. Byłaam na zdjęciu u lekarz który robił operację mówi że wszystko ok ale czuje że jest gorzej niż było .. Proszę o pomoc czym to może być spowodowane.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - nie będzie uniknięone po tych badaniach - badani kolonoskopowego - z moim 24 letnim chirurgicznym doświadczeniem zalecam.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, proktolog, gastroenterolog,Kraków

Nie znam stanu sprzed operacji , nie znam przebiegu ani efektu końcowego operacji , nie znam stanu obecnego!!! JAK MOGĘ BEZ TYCH DANYCH UDZIELIĆ PANI POWAŻNEJ ODPOWIEDZI?!?!?! Przykro mi , ale nie jestem w stanie pomóc na odległość Gliwice-Warszawa!!! zż