Opuchlizna po operacji ucha u dziecka

pytanie do laryngologa, nasza córka miała opercje ucha po stweirdzonym ciezkim zapaleniu ucha sierodkowego. pomimo operacji opuchlizna utrzymuje sie juz 2 tydzien. Córka jest na antybiotykach 2tygodnie a ma dopiero 18 miesiecy. czy to normalne ze opuchlizna za uchem sie tak dlugo utrzymuje. miała testy wydzieliny pobranej z ucha trzy raz ale nic nie wykazało. czy to mozliwe ze to infekcja grzybicna a nie bakteryjna? czy to mozliwe aby laryngolok tego nie sprawdził.

tO ZBYT POWAŻNA SPRAWA ŻEBYM WYPOWIADAŁ SIĘ NA FORUM INTERNETOWYM. nIE ZNAM HISTORII CHOROBY WASZEGO DZIECKA. operatorzy CHCĄ DOBRZE. rozmawiajcie Z NIMI.