Opuchlizna po prawdopodobnym skręceniu kostki

Witam w sobote najprawdopodobniej skrecilem kostke chodz do domu wracalem normalnie idac . W niedziele gdy w stalem odczuwalem lekki bol i mialem lekką opuchlizne na kostce zero krwiakow i siniakow tylko opuchlizna . Nastepnego dnia opuchlizna lekko zeszla zalorzylem buty i o kulach poszedlem do banku po powrocie zdjalem buty i mialem opuchlizne na calej stopie a przy kostce lekko opuchniete i ten stan utrzymuje sie do dzis . Smaruje stope zelem ALTACET nosze orteze i mocze stope w misce z lodem

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie zdjęcia RTG.

Pozdrawiam.