Opuchlizna po uderzeniu a zwapnienie

Witam, 4 tygodnie temu uległam wypadkowi, łydka zaklinowała mi się w ramie roweru podczas gdy potrącił mnie samochód. Miałam krwiaka i opuchliznę, co dość szybko się wyleczyło. Brałam również leki przeciwzapalne. Lekarz powiedział, że wszystko goi się prawidłowo. To wydarzyło się w Polsce. Po przyjeździe do UK zauważyłam, ze opuchlizna zamieniła się w coś twardego i nie schodzi, Jest to na połowie łydki i w okolicy kostki. Podejrzewam zwpanienie, jak to leczyć? Wracam do PL we wrześniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się na miejscu do lekarza. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.