Opuchlizna po zabiegu skrócenia mięśnia dźwigacza

Witam Mam pytanie odnośnie PTOZY. Jestem tydzień po zabiegu skrócenia mięśnia dźwigacza wykonanym w Polanicy Zdroju. Efektu zabiegu nie ma :( Wczoraj zostały usunięte szwy z powieki i spuchła ona oraz jest siniak... Moje pytanie to : kiedy będzie efekt po zoperowaniu? Czy powinien on być natychmiastowy po zabiegu czy istnieje jeszcze szansa, że powieka się podniesie??? Bardzo Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Najlepiej przez lekarza wykonującego zabieg lub innego który badał Panią przed zabiegiem. Po badaniu lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.