Opuchlizna po złamaniu kłykcia przyśrodkowego kości udowej

witam.wczoraj zdjeta mi szyne z nogi mialem zlamanie klykcia przysrodkowe kosci udowej.Mam pytanie czy normalne jest ze kolano jest z boku gdzie bylo zlamanie zpuchniete?i jak troche prubuje zgiac kolano to w pewnym momencie boli i dalej nie idzie zgiac,a lekarz kazal rozruszac noge:/.i za tydzien mam stawic sie do kontroli.wspomne ze nie mialem robionego rtg,tylko spojrzal na zdjecie z przed 2tygodni.jak moge bezbolesnie rozruszac ta noge.i jak dlugo trzeba rehabilitowac taka noge?dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

długość rehabilitacji zależy od efektów działania. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.