Opuchlizna powiek po mezoterapii twarzy - czy to uczulenie?

Mialam robiona mezoterapie twarzy dermorollerem oprocz okolic oczu. Rano obudzilam sie z opuchnietymi powiekami gornymi i dolnymi, ktore utrzymuje sie od 2 dni. Czy moze to byc uczulenie? Jak sie go pozbyc? Czy w takiwj sytuacji moge dokonczyc pozostale zabiegi z serii?

Dzień dobry, zazwyczaj obrzęk po tego rodzaju zabiegach narasta do 2 doby. Jeżeli po tym czasie nie zacznie ustępować, powinna Pani skonsultować się z osobą wykonującą zabieg. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.