Opuchlizna rąk przy łuszczycy

Mieszkam w Irlandii i niestety nie mogę wyjechać do Polski.Mam łuszczycę.Lekarz irlandzcy leczyli mnie ale od ponad 2 lat jestem pozostawiona sama sobie.Nie wiem co robić ponieważ moje ręce nie dość,że są całe pokryte wielką czerwoną plamą to zaczęły mi puchnąć.Bardzo prosze o pomoc Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania pacjenta ciężko jest coś więcej powiedzieć.