Opuchlizna ręki po ugryzieniu przez osę

3 dni temu ugryzła mnie osa w palec u ręki na drugi dzień ręka napuchła i cały czas puchnie co raz bardziej mimo stosowania okładów z cebuli, z octu, z sody oczyszczonej. Smaruję również tą opuchliznę Altaziają, stosuję spray Allertec, wzięłam pierwszą tabletkę Loratadyny i piję Calcium. Wszystko to nic nie pomaga i ręka puchnie jeszcze bardziej. Co robić? Dodam też że dzisiaj lekarz nie przyjmuje a do poniedziałku kiedy już będzie jeszcze trochę zostało. Proszę o pomoc.

Witam!
Proszę udać się do najbliższego punktu świadczącego usługi nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (informacje znajdzie Pan w internecie) lub do najbliższego szpitala. Konieczne jest obejrzenie ręki i szybkie zastosowanie odpowiedniego leczenia.