Opuchlizna śródstopia po urazie

Witam! Nazywam sie Paweł. jakis miesiąt temu jadąć na rowerze chcialem przyspieszyć i nacisnąłem na pedał całą siła tylko palcami stopy. po tym spóchło mi sródstopie ale po kliku dniach mi zeszło tylko pozostał ból do dnia dzisiejszego tzw. Halluxa. Nie moge wygiąć duzego palca do gory bo od razu mnie boli. wystarczy ze gdzie dotkne tym palcem i znow bol nawraca. i tak juz ponad miesiac. Co to moze byc i czy to przejdzie? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz. Paweł

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rtg stopy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.