Opuchlizna stopy i przerwa między palcami przy złamanym palcu kości śródstopia

Mam złamany V palec kości śródstopia,to juz 6 tydzień i się nie zrasta, przez cały czas chodzę w bucie ortopedycznym, stopa mnie nie boli, ale zaczyna puchnąć, widzę duże przerwy między palcami ,szczególnie między trzecim i czwartym palcem,czy to jest przemieszczenie kości i co dalej?

Witam. 6 dni to zbyt krótki okres na zrośnięcie się kości śródstopia. Opuchlizna z całą pewnością nie jest jednak prawidłowym objawem w związku z czym sugeruję kontakt z ortopedą lub lekarzem poz.