Opuchlizna stopy i złamany palec

Opuchlizna stopy od strony wewnętrzej: Mam złamany palec 5 u stopy, jest złamany trzon tego palca. Niepokoji mnie opuchlizna STOPY OD STRONY WEWNĘTRZEJ-stopa ną która stajemy. Czy Ta opuchlizna jest niepokojąca, innych urazów nie było oprócz tego złamania 5 palca.???Co powinnam zrobić z tym? Czy powinnam może pojechać na rtg( lekarz nie kazał zrobić dodatkowego rtg stopy). Martwie się tym, nie wiem czy potrzebnie.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.