Opuchlizna, swędzenie i szczypanie nóg oraz przybieranie na wadze a przyjmowanie Cyprest

Witam serdecznie od8 mc biorę cyprest powodem jest zwiekszona ilośc hormonów męskich(podwyższone dhea i 17 ohaprogesteron znikomo prolaktyna .Zauwazylam ze od jakiegoś czasu strasznie puchne(nadmienię ze biorę tez spironol)swędzą mńie i szczypią nogi i pobolewają ,bolą mnie dłonie nic a nic nie pomogły mi te leki by włosy przestały wypadać cera jaka była taka jest a włosy rosną tak jak rosły np na nogach.Najgorsze jest to ze przytyłam 4 kg ćwicząc i uprawiając sporty co mam robić prosze o rade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, problemy mogą być wielopoziomowe. Częściowo mogą wynikać np z nieskuteczności terapii i w celu jej zmiany trzeba się zgłosić do lekarza prowadzącego. Inną przyczyną może być dieta czy też czynniki psychologiczne, które mogą wpływać na skuteczność terapii. Pozdrawiam