Opuchlizna twarzy a alergia pokarmowa

Witam, dzisiaj rano obudziłam się z mocno spuchniętą i czerwoną twarzą, łącznie z ustami. Twarz do tej pory jest bardzo czerwona i bardzo piecze, ale opuchlizna zeszła po wypiciu paru szklanek wapna. Wczoraj byłam na studniówce, jestem alergikiem, ale uważałam na to co jadłam, a miałam nałożoną tylko mascare na rzęsy. Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co mogło wywołać taką reakcje.

Aleksander Ropielewski

Bez analizy narażenia na alergeny nie jestem w stanie tego stiwerdzić.