Opuchlizna twarzy i dłoni oraz bóle kręgosłupa

Puchnie mi po nocy prawa. Strona twarzy i prawa dlon cierpie na bole kregoslupa sle mam tez kamien na nerce i zlogi. Boli mnie z tylu zwlaszcza w nocy prawa strona i promieniuje fo pachwiny prawej biore medokalm i olfen na kregoslup i soyfem. Co moze byc przyczyna

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból może być spowodowany zmianami w obrębie kręgosłupa, ale również przyczyną może być kamica nerkowa. Sugeruję konsultację lekarską, który oceni trafność leczenia i zleci ewentualnie dodatkowe badania.