Opuchlizna twarzy po opalaniu

Witam, Przesadziłam z opalaniem (5h na słońcu) i zaczęła puchnąć mi twarz. Najbardziej w okolocach nosa, oczu i czoła. Co mam robić aby opuchlizna zeszła ? Smaruje maścią "Alantan plus" ale mam wrażenie, że twarz dalej puchnie..

Dzień dobry,

Jeśli zimne okłady, balsamy łagodzące, woda termalna nie przyniosą oczekiwanego rezultatu należy udać się do lekarza.

Pozdrawiam