Opuchlizna w kroku i niedomykalność zastawki

Witam od kilku dni mam dziwna opuchlizne w kroku bylem z tym u lekarza przepisal mi masc i antybiotyk poniewaz goraczkuje dosc wysoko . Tem skacze od 37 do 39 a musze uwazac na swoje serce poniewaz mam niedomykalnosc zastawki . Opuchlizan jest dosc spora i wyglada jak ogorek pod skora ciagnie sis za lewym jadrem do lewego posladka. Jakies sugestie co to moze byc? A i dodam ze ta opichlizna troszke rwie . Z oodaniem moczu problemu nie ma z kalem tez

Witam, jeśli nie ma poprawy po przepisanej terapii a zwłaszcza jeśli utrzymuje się gorączka, to radzę nie ustawać w szukaniu właściwej porady lekarskiej - najlepiej u chirurga. Z uwagi na chorobę serca należy dążyć do jak najwcześniejszego skutecznego leczenia obecnego schorzenia. Pozdrawiam RH