Opuchlizna w okolicach pochwy po zastosowaniu leku Fluomizin

Witam, kilka dni temu zadzwonił do mnie mój ginekolog z informacją, że mam jakieś zapalenie i mam przyjść po receptę. Przypisał mi Fluomizin. Wczoraj na noc zaaplikowałam przypisaną tabletkę i obudziłam się strasznie opuchnięta w okolicach pochwy. Ból jest nie do wytrzymania, ledwo chodzę. Oddając mocz zauważyłam delikatne krwawienie. Zadzwoniłam do lekarza i powiedział, że opuchlizna powinna zejść w ciągu jednego dnia. Intuicja jednak podpowiada mi, że coś jest nie tak, pomocy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji jak i nadwrażliwości na zastosowany lek. Dla pewności powinna Pani skonsultować się z lekarzem ginekologiem - najlepiej podczas bezpośredniej wizyty.