Opuchlizna w przy żebrach, WZW typu B i osteoporoza

Witam. mam 25 lat choruje na wzw. B, RZS z osteoporozą bez przewlekłego złamania oraz mam problem z jelitami dość duży gdyż już 4 raz nie udało się wykonać kolonoskopii gdyż są tak poplątane natomiast od jakiegoś czasu (ok. 4 tyg.) odczuwam silny ból w prawej piersi a dziś przy zdejmowaniu butów miałam wrażenie jakby pękła mi kość przez krótko chwilę nie mogłam się wyprostować i złapać oddechu przy żebrach mam opuchnięty mostek bardziej po prawej stronie boli przy zginaniu się co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.