Opuchnięcia górnych powiek

Witam. Juz od 25 lat puchná mi górne powieki w szczegolnosci prawa. W zasadzie sa caly czas napuchniéte ale czasami prawa powieka spuchnie bardziej i wtedy mnie boli. Robilam badania 25 lat temu ale nic nie wykazaly. Lekarz rozlozyl réce i powiedzial ze to taki typ urody. Ponownie bylam rok temu u lekarza z tym problemem ale teraz z kolei stwierdzil ze to juz za stara sprawa by cos z tym zrobic. Bardzo mi to przeszkadza i chcialabym wiedziec jaka moze byc przyczyna. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę że konieczne jest wykonanie badań laboratoryjnych. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.