Opuchnięcia pod oczami

Nie mogę sobie poradzić z opuchnięciem pod oczami na wysokości kości oczodołu.Nic nie pomaga;żadne kremy okłady czy tp. Co mogę zrobić ?

Witam, opuchnięcia po 35 roku życia są już najczęściej zastojem tłuszczu a nie limfy więc kosmetyki i domowe sposoby raczej nie poradzą sobie z tym problemem. Proponuję swoim klientom zabiegi mezoterapii igłowej- wprowadza się wówczas pod skórę przy użyciu małej igiełki ( można w znieczuleniu) koktajle substancji dopasowanych do danego problemu, w przypadku opuchnięć na rynku są świetnie działające gotowe substancje np z firmy Filorga.
Zabiegi wykonuje specjalista kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej, najczęściej potrzebna jest seria 3-6 zabiegów- zależy to od użytego preparatu.