Opuchnięcia pod oczami i ból karku po upadku

tydzie temu przewracajac sie uderzylam na balkonie w metalowa balustrade nie stracilam przytomnosci mam duzego guza po kilku dniach mam opuchniecia pod oczami i boli mnie kregoslup szyjny po tygodniu zaczela mnie bolec glowaczy powinnam zrobic jakies badania w tym kierunku w obrebie glowy doznalam tez urazu prawej nogi od kolana w dol mam siniaki smaruje je mascia hirudoid czy po upadku moglo nastapic wstrzasniecie mozgu

Witam. Jeśli bólowi głowi dodatkowo towarzyszy złe samopoczucie, nudności i wymioty powinna Pani wykonać tomografię komputerową głowy. W pierwszej kolejności warto jednak udać się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Wstrząs mózgu jest zaraz po urazie obawia się utratą przytomności, wymiotami, oszołomieniem, jeżeli bóle głowy utrzymują się należy wykonać tomografie komputerową głowy, pozdrawiam.