Opuchnięcie i złe samopoczucie po stosowaniu Midiana

Witam mam 22 lata i jestem mloda mama ale nie planuje kolejnej ciazy w tym czasie ginekolog przepisał mi tabletki midiana na poczatku bylo w porzadku ale po czasie bylam jak narkoman spiaca bez energi puchlam w oczach nie zmieniajac diety byla nerwowa az za bardzo czy jest jakas antykoncepcja która nie reagowała by tak gwałtownie i po której nie przytyła bym az Tyle prosze o pomoc i z góry dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby zmienić preparat na taki o mniejszej ilości hormonów.