Opuchnięcie nad ustami po zabiegu kwasem hialuronowym

Dzień dobry. Ponad 3 tyg temu miałam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i do tej pory ponad ustami mam okropne opuchniecie ktore nie znika zwłaszcza po prawej stronie i wygląda to bardzo nie estetycznie. Pani krora to wykonywała uparcie twierdzi ze kwas sie przemiescil i nie jest to jej wina. Nie byl to moj pierwszy zabieg i nigdy nie miałam takich skutków ubocznych

Nie widziałam jak preparat przemieszcza się ponad czerwień wargową. W takiej sytuacji zalecam wizytę u lekarza medycyny estetycznej( u doświadczonego) a on coś Pani doradzi,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry proszę skonsultować się u certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Zazwyczaj jest również możliwość rozpuszczenia kwasu hialuronowego .